0 prod. 0,00 PLN

Liberation

Marcin Ryczek

Liberation Pokaż zdjęcie

Inne dzieła tego autora Marcin Ryczek:

Liberation

Marcin Ryczek

Zapytaj o cenę wysyłając zapytanie na adres email: biuro@limitededition.pl
 • Technika: Fotografia
 • Edycja: 30 ezgemplarzy
 • Rok: 2014
 • Papier: Wydruki wyk. w technologii Digigraphie®
 • Wymiary: 49x75cm
 • Sygnatura: Własnoręczna
Certyfikat autentyczności Digigraphie®, Fine Art, Limited Edition.

Ciekawostka

Na zdjęciu zatytułowanym „Liberation” Ryczek posługuje się wieloznaczeniową symboliką gołębia, reprezentującego pokój, wolność, prawdę, ale także ulatującą ludzką duszę , odrodzenie czy prostotę. Mimo uniwersalnego charakteru przedstawienia oraz uproszczonej kompozycji opartej na ukazaniu figury gołębia wznoszącego się nad ogrodzenie, fotograf nie pozostawia odbiorcy możliwości w pełni dowolnego odczytania obrazu. Tytuł „Liberation” [wybawienie, oswobodzenie] kieruje nas w stronę interpretacji tego zdjęcia jako swoistego manifestu wolności.
Aktualności
 • 28-03-2018

  Limited Edition przedstawia: Dżochu

  Dżochu - liryczna narracyjność

  Wiktor Dżochowski a właściwie Josepczuk w środowisku przemyskim zwany Dżochem, pochodzi z Delatyna, miejscowości położonej w malowniczej okolicy, wśród gór karpackich w dolinie Prutu. Urodził się w 1944 roku, czasie znaczącym dla dalszych losów naszego kraju, jak również całej rodziny artysty. W pamiętnym roku, obszar Delatyna wcielony został do Ukraińskiej SRR, co skutkowało przymusowym wysiedleniem wielu mieszkańców tego terenu. Jak znaczna część przesiedleńców z Kresów Wschodnich, Josepczukowie znaleźli przystanek w przygranicznym Przemyślu, mieście położonym na pogórzu przemysko-dynowskim, zapewne w części przypominający im, w dramatycznych okolicznościach opuszczony pełen uroku Delatyn.

  Zobacz więcej
 • 28-03-2018

  Wystawy wirtualne

  Wystawy wirtualne – nowy pomysł na promocję sztuki

  Chociaż tradycyjne wystawy stacjonarne wciąż są dominującą formą zapoznawania się ze sztuką i – szerzej – z kulturą, wzrost oddziaływania internetu i nowych mediów sprawił, że wszyscy uczestnicy rynku sztuki otrzymali zupełnie inne, świeże możliwości. Przykładem wystawy wirtualne, z których każdy może skorzystać na własny sposób.

  Zobacz więcej
 • 06-10-2017

  Limited Edition na 15. WTS

  Zapraszamy serdecznie na stoisko nr 31. Galerii Limited Edition w trakcie Warszawskich Targów Sztuki, które odbędą się w dniach 13-15.10.2017 w Arjadach Kubickiego na Zamku Królewskich w Warszawie.

  Zobacz więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Limited Edition - Galerie D’Art @ 2016.