A man feeding swans in the snow

Informacje dodatkowe

Waga1 kg
Technika

fotografia

Rok

2013

Wymiary

30 x 54 cm (25 egz.), 60 x 108 cm (25 egz.), 75 x 135.5 cm (25 egz.)

Sygnatura

na odwrocie autorska sygnatura: “Marcin Ryczek A Man Feeding Swans in the Snow” oraz sucha pieczęć

Papier

Fotografia czarno-biała, odbitka cyfrowa w technologii Digigraphie®

Inne prace tego artysty:

Dodatkowe informacje:

A man feeding swans in the snow to jedna z najbardziej rozpoznawalnych fotografii artysty. Zdobyła liczne nagrody w znaczących, międzynarodowych konkursach, została także przyjęta do prestiżowej kolekcji Bibliothèque Nationale de France oraz do zbiorów Muzeum Śląskiego.
Jeden z najbardziej wpływowych amerykańskich portali The Huffington Post, uznał zdjęcie za jedną z 5 najlepszych fotografii świata w 2013 roku. W 2017 roku zdjęcie znalazło się również na okładce książki 100 Great Street Photographs autorstwa Davida Gibsona.

Edycja dostępna w trzech formatach wydanych po 25 egz. Do każdego formatu należy dodać 5 cm białego marginesu Odbitka cyfrowa w technologii Digigraphie
Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315 gr/m2
Certyfikat autentyczności Digigraphie®

Marcin_Ryczek_

Marcin Ryczek

Specjalizuje się głównie w fotografii minimalistycznej i symbolicznej. W swojej pracy wykorzystuje geometrię i symbole. Główną zasadą jaką kieruje się w fotografii jest założenie minimum formy, maksimum treści.
Fotografie Marcina Ryczka prezentowane były m.in. na wystawach w USA, Niemczech, Polsce, Holandii, Rumunii, Indiach, Anglii, Austrii, Danii, Włoszech, Serbii, Tajwanie i Francji.

Podaj nam swój e-mail. Skontaktujemy się w sprawie tego dzieła, tak szybko, jak to możliwe.