Emigration-The United States of Earth

Informacje dodatkowe

Waga1 kg
Technika

fotografia

Edycja

30

Rok

2015

Wymiary

31.5 x 50 cm

Sygnatura

Emigration-The United States of Earth” oraz sucha pieczęć, na odwrocie autorska sygnatura: “Marcin Ryczek

Papier

Fotografia czarno-biała, odbitka cyfrowa w technologii Digigraphie®

Inne prace tego artysty:

Dodatkowe informacje:

Symetria w przypadku pracy “Emigration – The United States of Earth” ustępuje silnej wymowie politycznej i społecznej, która niejako powstała tu przypadkiem. Poszukiwanie “idealnego kadru” zaowocowało rozwinięciem mitu amerykańskiego snu, który w XXI wieku okazuje się być groteskowym kolażem plastiku i kamiennego bloku, ciężkiej pracy, konsumpcji i biedy. Nie zmienia to jednak faktu, że walory zdjęcia, a w szczególności jego ujmująca kompozycja zapadają na długo w pamięć oraz pozostają na tyle uniwersalne, by nie zatrzymywać się na długo przy jednym tylko kierunku interpretacji.

Edycja dostępna w trzech formatach: 30 x 50 cm, 37,5 x 60 cm, 44 x 70 cm, wydanych po 10 egz. Do każdego formatu należy doliczyć 5 cm białego marginesu Obitka cyfrowa w technologii Digigraphie
\nHahnemuhle Photo Rag Baryta 315 gr/m2
\nCertyfikat autentyczności Digigraphie®

Marcin_Ryczek_

Marcin Ryczek

Specjalizuje się głównie w fotografii minimalistycznej i symbolicznej. W swojej pracy wykorzystuje geometrię i symbole. Główną zasadą jaką kieruje się w fotografii jest założenie minimum formy, maksimum treści.
Fotografie Marcina Ryczka prezentowane były m.in. na wystawach w USA, Niemczech, Polsce, Holandii, Rumunii, Indiach, Anglii, Austrii, Danii, Włoszech, Serbii, Tajwanie i Francji.

Podaj nam swój e-mail. Skontaktujemy się w sprawie tego dzieła, tak szybko, jak to możliwe.