Galeria online:

Dostawa

1. Dzieła są dostarczane pod wskazany adres za pośrednictwem firmy spedycyjnej.

2. Koszt dostawy jest kalkulowany i określany w trakcie składania zamówienia poprzez określenie parametrów wysyłki. Koszt wysyłki Dzieła pokrywa Kupujący. Realizacja zamówienia oznacza akceptację kosztów dostawy przez Kupującego.

3. Zamówienia realizowane są na terytorium Polski. Istnieje także możliwość wysyłki za granicę. W takim przypadku warunki sprzedaży i wysyłki Dzieła za granicę są uzgadniane indywidualnie z Kupującym. Kupujący, który zaakceptuje warunki dostawy jest zobowiązany do dopłaty za przesyłkę różnicy pomiędzy kosztem dostawy na terytorium RP a kosztem dostawy za granicę. Poza terytorium UE Kupujący musi liczyć się z poniesieniem dodatkowych kosztów w postaci cła podatków itp.

4. Galeria dołoży wszelkich starań, aby czas realizacji zamówienia był jak najkrótszy, zwykle 48h. Jednak w wyjątkowych przypadkach dostawa może być realizowana w czasie nie maksymalnym niż 14 dni roboczych oraz 21 dni w przypadku Dzieł „na zamówienie” lub ściąganych z zagranicy, licząc od dnia złożenia zamówienia. Termin wysyłki może ulec wydłużeniu jeśli Sprzedający ustalił urlop obejmujący ten okres czasu lub jeśli w opisie Dzieła Sprzedający wyraźnie zaznaczył, że termin wysyłki będzie dłuższy.

5. Jeżeli Kupujący, przed wysłaniem towaru, zostanie poinformowany o tym, że towar może dotrzeć do niego z opóźnieniem, ma prawo odstąpić od umowy na zasadach określonych w §.8. niniejszego Regulaminu. W takim przypadku Galeria oferuje rekompensatę w postaci kuponu rabatowego na kolejny zakup.