Horizons

Informacje dodatkowe

Waga1 kg
Technika

fotografia

Rok

2015

Wymiary

35 x 50 cm(5 egz.), 40 x 57 cm(5 egz.), 45 x 64.5 cm(5 egz.)

Sygnatura

Horizons” oraz sucha pieczęć, na odwrocie autorska sygnatura: “Marcin Ryczek

Papier

Fotografia czarno-biała, odbitka cyfrowa w technologii Digigraphie®

Inne prace tego artysty:

Dodatkowe informacje:

Klasyczny marynistyczny pejzaż jest w przypadku pracy „Horizons” potraktowany jako wdzięczny temat do prowadzenia fotograficznego eksperymentu z formą. Pionowy kadr został podzielony przez Ryczka horyzontalnymi osiami dzielącymi obraz na kilka części, wyznaczanych przez fragment pomostu, poziomą barierkę oraz zlewający się pas morza i nieba wraz z linią horyzontu. Artysta akcentuje dodatkowo figurę wznoszącego się do lotu ptaka poprzez uchwycenie jego sylwetki w ramie utworzonej przez belki balustrady.

Edycja dostępna w trzech formatach: 35 x 50 cm, 40 x 57 cm, 45 x 64,5 cm, wydanych po odpowiednio po 7, 8 i 15 egz. Do każdego formatu należy doliczyć 5 cm białego marginesu Odbitka cyfrowa w technologii Digigraphie
\nHahnemuhle Photo Rag Baryta 315 gr/m2
\nCertyfikat autentyczności Digigraphie®

Marcin_Ryczek_

Marcin Ryczek

Specjalizuje się głównie w fotografii minimalistycznej i symbolicznej. W swojej pracy wykorzystuje geometrię i symbole. Główną zasadą jaką kieruje się w fotografii jest założenie minimum formy, maksimum treści.
Fotografie Marcina Ryczka prezentowane były m.in. na wystawach w USA, Niemczech, Polsce, Holandii, Rumunii, Indiach, Anglii, Austrii, Danii, Włoszech, Serbii, Tajwanie i Francji.

Podaj nam swój e-mail. Skontaktujemy się w sprawie tego dzieła, tak szybko, jak to możliwe.