Ascent

Informacje dodatkowe

Waga1 kg
Technika

fotografia

Rok

2015

Wymiary

31.5 x 50 cm(5 egz.), 36 x 57 cm(5 egz.), 41 x 65 cm(5egz.)

Sygnatura

Ascent” oraz sucha pieczęć, na odwrocie autorska sygnatura: “Marcin Ryczek

Papier

Fotografia czarno-biała, odbitka cyfrowa w technologii Digigraphie®

Inne prace tego artysty:

Dodatkowe informacje:

Marcin Ryczek w mistrzowski sposób zderza tradycyjne porządki komponowania kadru, akcentując trzy kierunki równocześnie: pionowe, poziome i diagonalne. Udaje mu się przy tym utrzymać odpowiednie proporcje i symetrię pomiędzy poszczególnymi elementami wyznaczającymi osie kadru. Efekt zrównoważenia jest możliwy dzięki minimalistycznej formie architektury, którą sfotografował, ale także poprzez ograniczenie obrazu do bieli i różnych odcieni szarości.

Edycja dostępna w trzech formatach: 36,5×50 cm, 49×67 cm, 55 x 75 cm, wydanych po odpowiednio po 7, 8 i 15 egz. Do każdego formatu należy doliczyć 5 cm białego marginesu. Odbitka cyfrowa w technologii Digigraphie®, papier Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315 gr/m2. Certyfikat autentyczności Digigraphie®.

Marcin_Ryczek_

Marcin Ryczek

Specjalizuje się głównie w fotografii minimalistycznej i symbolicznej. W swojej pracy wykorzystuje geometrię i symbole. Główną zasadą jaką kieruje się w fotografii jest założenie minimum formy, maksimum treści.
Fotografie Marcina Ryczka prezentowane były m.in. na wystawach w USA, Niemczech, Polsce, Holandii, Rumunii, Indiach, Anglii, Austrii, Danii, Włoszech, Serbii, Tajwanie i Francji.

Podaj nam swój e-mail. Skontaktujemy się w sprawie tego dzieła, tak szybko, jak to możliwe.