Liberation

Informacje dodatkowe

Waga1 kg
Technika

fotografia

Rok

2014

Wymiary

32.5 x 50 cm (7 egz.), 41.5 x 64 cm(8 egz.), 49×75 cm(15 egz.)

Sygnatura

Liberation” oraz sucha pieczęć, na odwrocie autorska sygnatura: “Marcin Ryczek

Papier

Fotografia czarno-biała, odbitka cyfrowa w technologii Digigraphie®

Inne prace tego artysty:

Dodatkowe informacje:

Na zdjęciu zatytułowanym „Liberation” Ryczek posługuje się wieloznaczeniową symboliką gołębia, reprezentującego pokój, wolność, prawdę, ale także ulatującą ludzką duszę , odrodzenie czy prostotę. Mimo uniwersalnego charakteru przedstawienia oraz uproszczonej kompozycji opartej na ukazaniu figury gołębia wznoszącego się nad ogrodzenie, fotograf nie pozostawia odbiorcy możliwości w pełni dowolnego odczytania obrazu. Tytuł „Liberation” [wybawienie, oswobodzenie] kieruje nas w stronę interpretacji tego zdjęcia jako swoistego manifestu wolności.

Edycja dostępna w formatach: 32,5 x 50 cm, 41,5 x 64 cm, 49×75 cm, wydanych odpowiednio po 7, 8 i 15 egz. Do każdego formatu należy doliczyć 5 cm białego marginesu. Odbitka cyfrowa w technologii Digigraphie®, papier Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315 gr/m2. Certyfikat autentyczności Digigraphie®.

Marcin_Ryczek_

Marcin Ryczek

Specjalizuje się głównie w fotografii minimalistycznej i symbolicznej. W swojej pracy wykorzystuje geometrię i symbole. Główną zasadą jaką kieruje się w fotografii jest założenie minimum formy, maksimum treści.
Fotografie Marcina Ryczka prezentowane były m.in. na wystawach w USA, Niemczech, Polsce, Holandii, Rumunii, Indiach, Anglii, Austrii, Danii, Włoszech, Serbii, Tajwanie i Francji.

Podaj nam swój e-mail. Skontaktujemy się w sprawie tego dzieła, tak szybko, jak to możliwe.