Man in time

Informacje dodatkowe

Waga1 kg
Technika

fotografia

Rok

2014

Wymiary

50 x 50 cm(5 egz.), 60 x 60 cm(7 egz.), 70 x 70 cm(8 egz.)

Sygnatura

Man in time” oraz sucha pieczęć, na odwrocie autorska sygnatura: “Marcin Ryczek

Papier

Fotografia czarno-biała, odbitka cyfrowa w technologii Digigraphie®

Inne prace tego artysty:

Dodatkowe informacje:

„Man in time” jest realizacją bazującą na jednym z ulubionych rozwiązań estetycznych stosowanych przez Ryczka, czyli ujmowaniu w ramy kadru dużych, monochromatycznych przestrzeni, uzupełnianych drobnym sztafażem. W tej fotografii artysta rozwija także podejmowany często temat ludzkich relacji i bliskości lub też samotności i zagubienia. Z mlecznej mgły spowijającej miasto wyłania się postać mężczyzny z dzieckiem, przechodzących przez most. Pozornie prosta scena z codziennego życia dzięki zastosowanym środkom stylistycznym nabiera u Ryczka silnie metaforycznego wydźwięku.

Edycja dostępna w trzech formatach: 50×50 cm, 60×60 cm, 70×70 cm, wydanych odpowiednio po 15, 7 i 8 egz. Do każdego formatu należy doliczyć 5 cm białego marginesu Odbitka cyfrowa w technologii Digigraphie
Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315 gr/m2
Certyfikat autentyczności Digigraphie®

Marcin_Ryczek_

Marcin Ryczek

Specjalizuje się głównie w fotografii minimalistycznej i symbolicznej. W swojej pracy wykorzystuje geometrię i symbole. Główną zasadą jaką kieruje się w fotografii jest założenie minimum formy, maksimum treści.
Fotografie Marcina Ryczka prezentowane były m.in. na wystawach w USA, Niemczech, Polsce, Holandii, Rumunii, Indiach, Anglii, Austrii, Danii, Włoszech, Serbii, Tajwanie i Francji.

Podaj nam swój e-mail. Skontaktujemy się w sprawie tego dzieła, tak szybko, jak to możliwe.