Thoughts

Informacje dodatkowe

Waga1 kg
Technika

fotografia

Rok

2015

Wymiary

50 x 50 cm(5 egz.), 60 x 60 cm(5 egz.)

Sygnatura

na odwrocie autorska sygnatura: “Marcin Ryczek, Thoughts” oraz sucha pieczęć

Papier

Fotografia czarno-biała, odbitka cyfrowa w technologii Digigraphie®

Inne prace tego artysty:

Dodatkowe informacje:

„Fotograf musi umieć widzieć więcej niż inni” – mówił Bogdan Łopieński. W pracy „Thoughts”, której samo tło mogłoby funkcjonować jako wyrafinowany układ kompozycyjny, zaskakuje demonstracyjne pojawienie się w kadrze głowy mężczyzny, wybijającej się na pierwszy plan zdjęcia. Ryczek stworzył portret o niezwykłej sile wyrazu i ładunku psychologicznym, skutecznie zachęcając widza do skoncentrowania spojrzenia na mężczyźnie, którego zamyślona twarz odwraca uwagę od drugiego planu obrazu, który choć efektowny bazuje na walorach takich jak prostota, symetria i linearyzm.

Edycja dostępna w dwóch formatach: 50×50 cm, 60×60 cm, wydanych po 15 egz. Do każdego formatu należy doliczyć 5 cm białego marginesu. Odbitka cyfrowa w technologii Digigraphie®, papier Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315 gr/m2. Certyfikat autentyczności Digigraphie®.

Marcin_Ryczek_

Marcin Ryczek

Specjalizuje się głównie w fotografii minimalistycznej i symbolicznej. W swojej pracy wykorzystuje geometrię i symbole. Główną zasadą jaką kieruje się w fotografii jest założenie minimum formy, maksimum treści.
Fotografie Marcina Ryczka prezentowane były m.in. na wystawach w USA, Niemczech, Polsce, Holandii, Rumunii, Indiach, Anglii, Austrii, Danii, Włoszech, Serbii, Tajwanie i Francji.

Podaj nam swój e-mail. Skontaktujemy się w sprawie tego dzieła, tak szybko, jak to możliwe.