Space

Informacje dodatkowe

Waga1 kg
Technika

fotografia

Rok

2015

Wymiary

30 x 60 cm(5 egz.), 35 x 70 cm(5 egz.), 40 x 80 cm(5 egz.)

Sygnatura

na odwrocie autorska sygnatura: “Marcin Ryczek, Space” oraz sucha pieczęć

Papier

Fotografia czarno-biała, odbitka cyfrowa w technologii Digigraphie®

Inne prace tego artysty:

Dodatkowe informacje:

Intymny akt rozmowy pomiędzy dwiema postaciami jest w przypadku tej fotografii zarejestrowany jako skromny, ledwo zauważalny fragment surowej, bezkresnej przestrzeni. Dla Ryczka relacja dwóch osób, ich prawie niedostrzegalna gestykulacja oraz układ zwracających się ku sobie ciał, stanowi jednak istotę tej scenki rodzajowej. Dwie siedzące figury o nieregularnym obrysie dynamizują dodatkowo monochromatyczną, jednostajną i zrównoważoną pod względem kompozycyjnego detalu fotografię.

Edycja dostępna w formatach: 30 x 60 cm, 35 x 70 cm, 40 x 80 cm, wydanych odpowiednio po 5, 10 i 15 egz. Do każdego formatu należy doliczyć 5 cm białego marginesu Obitka cyfrowa w technologii Digigraphie
Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315 gr/m2
Certyfikat autentyczności Digigraphie®

Marcin_Ryczek_

Marcin Ryczek

Specjalizuje się głównie w fotografii minimalistycznej i symbolicznej. W swojej pracy wykorzystuje geometrię i symbole. Główną zasadą jaką kieruje się w fotografii jest założenie minimum formy, maksimum treści.
Fotografie Marcina Ryczka prezentowane były m.in. na wystawach w USA, Niemczech, Polsce, Holandii, Rumunii, Indiach, Anglii, Austrii, Danii, Włoszech, Serbii, Tajwanie i Francji.

Podaj nam swój e-mail. Skontaktujemy się w sprawie tego dzieła, tak szybko, jak to możliwe.