(un) real

Informacje dodatkowe

Waga1 kg
Technika

fotografia

Rok

2014

Wymiary

50×50 cm(5 egz.), 60×60 cm(5 egz.), 70×70 cm(5 egz.)

Sygnatura

(un)real” oraz sucha pieczęć, na odwrocie autorska sygnatura: “Marcin Ryczek

Papier

Fotografia czarno-biała, odbitka cyfrowa w technologii Digigraphie®

Inne prace tego artysty:

Dodatkowe informacje:

Praca (un)real jest jednym z ciekawszych przykładów zdolności Ryczka do prowadzenia gry pomiędzy trwałymi elementami rzeczywistość, a przypadkowymi, efemerycznymi formami pojawiającymi się w krajobrazie. Fotografia ta jest z jednej strony efektem spontanicznego gestu chwytania rzeczywistości na gorąco, z drugiej jednak – poprzez techniczną poprawność – sugeruje, że zarejestrowany obraz był „wyczekany” i do pewnego stopnia podlegał świadomemu procesowi zakomponowania.

Edycja dostępna w formatach: 50×50 cm, 60×60 cm, 70×70 cm, wydanych odpowiednio po 15, 8 i 7 egz. Do każdego formatu należy doliczyć 5 cm białego marginesu Obitka cyfrowa w technologii Digigraphie
Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315 gr/m2
Certyfikat autentyczności Digigraphie®

Marcin_Ryczek_

Marcin Ryczek

Specjalizuje się głównie w fotografii minimalistycznej i symbolicznej. W swojej pracy wykorzystuje geometrię i symbole. Główną zasadą jaką kieruje się w fotografii jest założenie minimum formy, maksimum treści.
Fotografie Marcina Ryczka prezentowane były m.in. na wystawach w USA, Niemczech, Polsce, Holandii, Rumunii, Indiach, Anglii, Austrii, Danii, Włoszech, Serbii, Tajwanie i Francji.

Podaj nam swój e-mail. Skontaktujemy się w sprawie tego dzieła, tak szybko, jak to możliwe.