Secret window

Informacje dodatkowe

Waga1 kg
Technika

fotografia

Rok

2014

Wymiary

33.5 x 50 cm(5 egz.), 45.5 x 68 cm(8 egz.), 50 x 75 cm(7 egz.)

Sygnatura

na odwrocie autorska sygnatura: “Marcin Ryczek, Secret window” oraz sucha pieczęć

Papier

Fotografia czarno-biała, odbitka cyfrowa w technologii Digigraphie®

Inne prace tego artysty:

Dodatkowe informacje:

„Secret window” to kolejna fotografia z serii zdjęć o wysoce symbolicznym wymiarze. Podobnie jak w pracy „Liberation” Ryczek korzysta z popularnego wizerunku gołębia jako reprezentacji wolności. W tym przypadku ptak odwrócony jest jednak korpusem w stronę fasady budynku, na której odbija się motyw dwuskrzydłowego okna – symbolu otwartości i nowej perspektywy. Fotografia może być zatem odczytywana jako afirmacja wolności choć użyte środki wyrazu pozostawiają widza w poczuciu niedopowiedzenia, otwierając przed nim możliwość samodzielnej interpretacji i prowadzenia gry skojarzeń.

Edycja dostępna w trzech formatach: 33,5 x 50 cm, 45,5 x 68 cm, 50 x 75 cm, wydanych po odpowiednio po 7, 8 i 15 egz. Do każdego formatu należy doliczyć 5 cm białego marginesu. Odbitka cyfrowa w technologii Digigraphie®, papier Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315 gr/m2. Certyfikat autentyczności Digigraphie®.

Marcin_Ryczek_

Marcin Ryczek

Specjalizuje się głównie w fotografii minimalistycznej i symbolicznej. W swojej pracy wykorzystuje geometrię i symbole. Główną zasadą jaką kieruje się w fotografii jest założenie minimum formy, maksimum treści.
Fotografie Marcina Ryczka prezentowane były m.in. na wystawach w USA, Niemczech, Polsce, Holandii, Rumunii, Indiach, Anglii, Austrii, Danii, Włoszech, Serbii, Tajwanie i Francji.

Podaj nam swój e-mail. Skontaktujemy się w sprawie tego dzieła, tak szybko, jak to możliwe.