Unknown

Informacje dodatkowe

Waga1 kg
Technika

fotografia

Rok

2014

Wymiary

36.5 x 50 cm(5 egz.), 49 x 67 cm(5egz.), 55 x 75 cm(5 egz.)

Sygnatura

na odwrocie autorska sygnatura: “Marcin Ryczek, Unknown” oraz sucha pieczęć

Papier

Fotografia czarno-biała, odbitka cyfrowa w technologii Digigraphie®

Inne prace tego artysty:

Dodatkowe informacje:

Motyw postaci ludzkiej zdaje się być nieodłącznym elementem sztuki Ryczka. W przypadku pracy „Unknown” fotograf przy pomocy tytułu oraz sposobu ujęcia sylwetki spowitej częściowo we mgle, naprowadza nas na odczytanie tego zdjęcia jako metafory nieznanego, obcego świata, w którym człowiek może jawić się jako istota bezbronna i samotna. Forografia przykuwa także uwagę doskonale opracowaną perspektywą, proporcjami oraz światłem wpływającym na sugestywność kadru.

Edycja dostępna w trzech formatach: 36,5×50 cm, 49×67 cm, 55 x 75 cm, wydanych po odpowiednio po 7, 8 i 15 egz. Do każdego formatu należy doliczyć 5 cm białego marginesu Odbitka cyfrowa w technologii Digigraphie
Hahnemuhle Photo Rag Baryta 315 gr/m2
Certyfikat autentyczności Digigraphie®

Marcin_Ryczek_

Marcin Ryczek

Specjalizuje się głównie w fotografii minimalistycznej i symbolicznej. W swojej pracy wykorzystuje geometrię i symbole. Główną zasadą jaką kieruje się w fotografii jest założenie minimum formy, maksimum treści.
Fotografie Marcina Ryczka prezentowane były m.in. na wystawach w USA, Niemczech, Polsce, Holandii, Rumunii, Indiach, Anglii, Austrii, Danii, Włoszech, Serbii, Tajwanie i Francji.

Podaj nam swój e-mail. Skontaktujemy się w sprawie tego dzieła, tak szybko, jak to możliwe.