0 prod. 0,00 PLN

Produkty 41 do 48 z 48

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ustaw kierunek malejący

Oficjalne otwarcie Limited Edition !!

wtorek, 15 października 2013 11:58:54 Europe/Warsaw

Otwarcie galerii sztuki współczesnej Limited Edition odbędzie się 24 października o godzinie 20.00 przy Rozbrat 44a                                                                                                                                                                       Program otwarcia: 20.00 – opowieść o filozofii galerii, naszych artystach, inauguracja wystawy i spotkanie z Darkiem Palą - autorem wystawy Pomosty (II piętro, sala wystawowa) 21.00 – pokaz filmowy Katarzyny Kozyry, Summertale, 2008, dzięki uprzejmości Zachęty                                                                                                                                               Rozbrat 44a będzie miejscem, które wzbogaci internetową galerię sztuki Limited Edition o przestrzeń stacjonarną, będące w okresie 24.10 - 24.11.2013 galerią malarstwa ...

Read More
Posted By Limited Edition

Wewnętrzna potrzeba koloru

wtorek, 24 września 2013 20:13:29 Europe/Warsaw

Zdobył uznanie w Polsce i zagranicą. Dla galerii sztuki Limited Edition jest artystą szczególnym, ponieważ 24 października wernisażem jego prac, czyli obrazami na płótnie, malarstwem na papierze oraz rzadkimi rysunkami, rozpocznie oficjalną działalność część wystawowa galerii przy Rozbrat 44a. Specjalnie dla Was postanowiliśmy przeprowadzić z nim wywiad. W zdaniach tych odnajdziecie wiele treści. Tak właśnie myśli człowiek, który jest artystą z krwi, kości, umysłu, serca i duszy... .

Read More
Posted By limited edition

Człowiek w artyście - Rafał Michał Szaton

poniedziałek, 5 sierpnia 2013 10:09:01 Europe/Warsaw

Pochodził z biednej, śląskiej rodziny. Z blokowiska. Kiedyś, kiedy na weekend nie wracałam do domu zaproponował, że mnie ze sobą zabierze. Do swoich. To tam zobaczyłam biedę, ale i miłość. Miłość Rafała do babci. To tam pierwszy raz w życiu jadłam chleb podpiekany na piecu, a potem, gdy się zrobił twardy i czerstwy wcierało się w niego czosnek. To wtedy w drodze powrotnej powiedział, że nie chce tam zostać, że musi uciekać od tej nędzy, bólu,biedy i braku nadziei na lepsze życie. Doskonale rozumiałam. Jego dusza – dusza artysty pragnęła się wzbić i ulecieć ponad to wszystko co widział do tej pory. Dusił się w tym świecie. W tej Polsce.

Read More
Posted By Limited Edition

Miesiąc Fotografii w Wiedniu

wtorek, 11 czerwca 2013 16:57:41 Europe/Warsaw

W listopadzie Wiedeń (i chyba nie tylko) można zobaczyć w obiektywie aparatu. Tak naprawdę w wielu obiektywach, bo fotografie można tutaj oglądać w ponad 180(!) galeriach, zlokalizowanych w różnych częściach miasta...

Read More
Posted By Limited Edition

Relacja z warsztatów "Sztuka Biznesu"

niedziela, 9 czerwca 2013 13:59:37 Europe/Warsaw

W dniach 4- 5 czerca 2013 roku, w ramach Kraków Photo Fringe 2013, odbyły się dwudniowe warsztaty Galerii Limited Edition "Sztuka Biznesu", prezentujące niebywałą fuzję pasji i biznesu. Zapraszamy na krótką relację z tego wydarzenia.

Read More
Posted By Limited Edition

Limited Edition w Idem Paris

piątek, 31 maja 2013 21:44:33 Europe/Warsaw

Wyprawa do wydawnictwa Idem Paris, dawnego Mourlot, mieszczącego się w Paryżu, okazała się wielką przygodą, która miała na nas ogromny wpływ, ugruntowując naszą miłość i pasję do grafiki, edycji limitowanej i sztuki współczesnej w ogóle. Była wielką inspiracją, którą pragniemy podzielić się z Wami. Mamy nadzieję, że staniecie się częścią naszej podróży w przeszłość ale i teraźniejszość, doceniając grafikę artystyczną wykonywaną przez artystów między innymi przecież po to, aby cieszyć nasze oczy, serca i dusze.

Read More
Posted By Limited Edition

"Sztuka Biznesu" Limited Edition

wtorek, 28 maja 2013 15:25:34 Europe/Warsaw

Warsztaty "Sztuka Biznesu" Limited Edition w ramach Kraków Photo Fringe 2013 !!!

Galeria Sztuki Dostępnej Limited Edition ma zaszczyt zaprosić na warsztaty opisujące niebywałą fuzję pasji i biznesu. Ciekawa, niestandardowa prezentacja naszej inicjatywy, dotychczasowych osiągnięć i planów na przyszłość przekona uczestników, że sztuka, a szczególnie fotografia kolekcjonerska, może mieć w Polsce wymiar biznesowy.

 04-05.06.2013

BAL, ul. Ślusarska 9, Kraków

Wstęp wolny

ZAPRASZAMY !!! :)

 

 

Read More
Posted By limited limited

Otwarcie Galerii Limited Edition !!!

wtorek, 28 maja 2013 11:02:00 Europe/Warsaw

Jak to się zaczęło..

Nie jesteśmy ludźmi wywodzącymi się ze świata sztuki lecz ze świata korporacji. Jednak to, co nas łączy, to ogromna pasja do sztuki współczesnej. Z tej pasji powołaliśmy do życia dziecko zwane Galerią Sztuki DostępnejLimited Edition, która oferuje przede wszystkim edycje limitowane grafik i fotografii kolekcjonerskiej oraz inne dzieła takie jak malarstwo tworzone głównie na papierze artystycznym.

Read More
Posted By Limited Edition

Produkty 41 do 48 z 48

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ustaw kierunek malejący