Piosenka o słońcu

25 000.00 

Informacje dodatkowe

Sygnatura

21, Pala

Technika dzieła

Olej

Rok

2021

Wymiary

100 x 150 cm

Na stanie

Inne prace tego artysty:

Dodatkowe informacje:


Obrazy Darka Pali to kwintesencja koloryzmu. Ich charakterystyczną cechą są intensywne, kontrastujące ze sobą kolory, takie jak błękity, czerwienie, zieleń i żółcień. Każdy z obrazów ma jedną dominującą barwę, która koncentruje uwagę oglądającego. Mimo braku perspektywy i światłocienia, dzieła te emanują niezwykłą siłą i emocjonalnym ładunkiem.
Artysta stosuje ciepłe i zimne barwy, które przeplatają się ze sobą, tworząc niepowtarzalną atmosferę. Sylwetki ludzi, zwierząt, roślin i przedmiotów są uproszczone i spłaszczone, co dodaje im charakterystycznego wyrazu.
Choć obrazy Darka Pali są dekoracyjne i piękne, to przede wszystkim poruszają i wzbudzają emocje. To dzieła, które zachwycają i inspirują, a jednocześnie przypominają o sile wyrazu sztuki i jej zdolności do przekazywania głębokich treści i emocji.

Darek Pala

Kolor w pracach Darka Pali jest najważniejszy. Jest tym, co przede wszystkim przyciąga uwagę patrzącego, stanowi bazę jego malarstwa. Jest bezsprzecznie wynikiem poszukiwań formalnych artysty, jak również pewnego rodzaju przekaźnikiem jego osobistych emocji.

Podaj nam swój e-mail. Skontaktujemy się w sprawie tego dzieła, tak szybko, jak to możliwe.