0 prod. 0,00 PLN

Secret Window

Marcin Ryczek

Secret Window Pokaż zdjęcie

Inne dzieła tego autora Marcin Ryczek:

Secret Window

Marcin Ryczek

Zapytaj o cenę wysyłając zapytanie na adres email: biuro@limitededition.pl
 • Technika: Fotografia
 • Edycja: 7/15/8
 • Rok: 2014
 • Papier: Wydruki wyk. w technologii Digigraphie®
 • Wymiary: 33,5X50cm, 45,5X68cm, 58X87cm
 • Sygnatura: Własnoręczna
Certyfikat autentyczności Digigraphie®, Fine Art, Limited Edition.

Ciekawostka

„Secret Window” to kolejna fotografia z serii zdjęć o wysoce symbolicznym wymiarze. Podobnie jak w pracy „Liberation” Ryczek korzysta z popularnego wizerunku gołębia jako reprezentacji wolności. W tym przypadku ptak odwrócony jest jednak korpusem w stronę fasady budynku, na której odbija się motyw dwuskrzydłowego okna – symbolu otwartości i nowej perspektywy. Fotografia może być zatem odczytywana jako afirmacja wolności choć użyte środki wyrazu pozostawiają widza w poczuciu niedopowiedzenia, otwierając przed nim możliwość samodzielnej interpretacji i prowadzenia gry skojarzeń.
Nasze propozycje dla Ciebie
Aktualności
 • 07-10-2018

  Limited Edition na 16.WTS

  W trakcie 16. Warszawskich Targów Sztuki Galeria Limited Edition zaprezentowała prace Artystów:

  Paul Bik, Beata Czapska, Tadeusz Dominik, Wiktor Dżochowski, Stefan Gierowski, Darek Pala, Marcin Ryczek, Mariusz Wideryński, Józef Wilkoń. 

  Część naszej oferty można zobaczyć TUTAJ

  Zobacz więcej
 • 24-04-2018

  Malarstwo abstrakcyjne

   O tym, jak szerokie spektrum działalności wizualnej obejmuje pojęcie abstrakcji świadczy fakt, że nierzadko sztuka reprezentująca rozległy obszar malarstwa nieprzedstawiającego, skrajnie się od siebie różni. Zjawisko to z łatwością prześledzić można na przykładzie twórczości artystów abstrakcyjnych, reprezentowanych przez galerię Limited Edition – Jadwigi Maj, Aleksandry De Sa' oraz Paula Bika.

  Zobacz więcej
 • 28-03-2018

  Limited Edition przedstawia: Dżochu

  Dżochu - liryczna narracyjność

  Wiktor Dżochowski a właściwie Josepczuk w środowisku przemyskim zwany Dżochem, pochodzi z Delatyna, miejscowości położonej w malowniczej okolicy, wśród gór karpackich w dolinie Prutu. Urodził się w 1944 roku, czasie znaczącym dla dalszych losów naszego kraju, jak również całej rodziny artysty. W pamiętnym roku, obszar Delatyna wcielony został do Ukraińskiej SRR, co skutkowało przymusowym wysiedleniem wielu mieszkańców tego terenu. Jak znaczna część przesiedleńców z Kresów Wschodnich, Josepczukowie znaleźli przystanek w przygranicznym Przemyślu, mieście położonym na pogórzu przemysko-dynowskim, zapewne w części przypominający im, w dramatycznych okolicznościach opuszczony pełen uroku Delatyn.

  Zobacz więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Limited Edition Art Gallery @ 2021