0 prod. 0,00 PLN

Rozpacz

Janusz Szpyt

Rozpacz Pokaż zdjęcie

Inne dzieła tego autora Janusz Szpyt:

Rozpacz

Janusz Szpyt

5 300,00 PLN
 • Technika: olej na desce
 • Rok: 2008
 • Wymiary: 20x50cm
 • Sygnatura: Własnoręczna

Dodatkowe informacje: Certyfikat Autentyczności Limited Edition / Oprawa drewniana

Ciekawostka

Prace Janusza Szpyta były prezentowane na wielu wystawach indywidualnych w kraju i za granicą wzbudzając uznanie krytyki i odbiorców, między innymi w Bwa we Wrocławiu, Arsenale w Warszawie, Poznaniu, Przemyślu, Rzeszowie, Białymstoku, Bielsku-Białej, Starej Kordegardzie w Warszawie, Katowicach, Galerii Katarzyny Napiórkowskiej, w Kolonii, we Frankfurcie, w Moskwie, Belgii, na Węgrzech, Luksemburgu, w Berlinie, Tokio, we Lwowie, Madrycie I Paryżu.
Aktualności
 • 24-04-2018

  Malarstwo abstrakcyjne

   O tym, jak szerokie spektrum działalności wizualnej obejmuje pojęcie abstrakcji świadczy fakt, że nierzadko sztuka reprezentująca rozległy obszar malarstwa nieprzedstawiającego, skrajnie się od siebie różni. Zjawisko to z łatwością prześledzić można na przykładzie twórczości artystów abstrakcyjnych, reprezentowanych przez galerię Limited Edition – Jadwigi Maj, Aleksandry De Sa' oraz Paula Bika.

  Zobacz więcej
 • 28-03-2018

  Limited Edition przedstawia: Dżochu

  Dżochu - liryczna narracyjność

  Wiktor Dżochowski a właściwie Josepczuk w środowisku przemyskim zwany Dżochem, pochodzi z Delatyna, miejscowości położonej w malowniczej okolicy, wśród gór karpackich w dolinie Prutu. Urodził się w 1944 roku, czasie znaczącym dla dalszych losów naszego kraju, jak również całej rodziny artysty. W pamiętnym roku, obszar Delatyna wcielony został do Ukraińskiej SRR, co skutkowało przymusowym wysiedleniem wielu mieszkańców tego terenu. Jak znaczna część przesiedleńców z Kresów Wschodnich, Josepczukowie znaleźli przystanek w przygranicznym Przemyślu, mieście położonym na pogórzu przemysko-dynowskim, zapewne w części przypominający im, w dramatycznych okolicznościach opuszczony pełen uroku Delatyn.

  Zobacz więcej
 • 28-03-2018

  Wystawy wirtualne

  Wystawy wirtualne – nowy pomysł na promocję sztuki

  Chociaż tradycyjne wystawy stacjonarne wciąż są dominującą formą zapoznawania się ze sztuką i – szerzej – z kulturą, wzrost oddziaływania internetu i nowych mediów sprawił, że wszyscy uczestnicy rynku sztuki otrzymali zupełnie inne, świeże możliwości. Przykładem wystawy wirtualne, z których każdy może skorzystać na własny sposób.

  Zobacz więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Limited Edition - Galerie D’Art @ 2016.