0 prod. 0,00 PLN

Okazja / Przedwiośnie

Mariusz Wideryński

Okazja / Przedwiośnie Pokaż zdjęcie

Inne dzieła tego autora Mariusz Wideryński:

Okazja / Przedwiośnie

Mariusz Wideryński

700,00 PLN
 • Technika: negatywy skanowane
 • Edycja: kolekcjonerska 15 szt.
 • Rok: Fotografia z 1999 / Edycja z 2008
 • Papier: Barytowy 300g
 • Wymiary: 18 x 18 cm / oprawa: 50x50cm
 • Sygnatura: Własnoręczna
Możliwość zamówienia fotografii kolekcjonerskiej o podstawie 50cm w cenie 5000zł lub dekoracyjnej - wydruki na ploterze z zastrzeżonymi prawami autorskimi oraz klauzulą „bez prawa odsprzedaży”:

• podstawa 24 cm – 1200 zł
• podstawa 30 cm – 1500 zł
• podstawa 40 cm – 2500 zł

Ciekawostka

Z wykształcenia geolog, ale po studiach to jednak fotografia, wielka życiowa pasja stała się zawo-dem. Doktor sztuki filmowej – doktorat na Wydziale Operatorskim i Realizacji Telewizyjnej w PWSFTviT im. L. Schillera w Łodzi, członek Stowarzyszenia Autorów „ZAiKS” oraz Związku Polskich Artystów Fotografików, w którym w latach 2005-2011 pełnił funkcję prezesa Związku. Pomysłodawca oraz kurator ponad 90 wystaw fotografii w kraju i za granicą. Organizator plenerów oraz warsztatów fotograficznych o zasięgu międzynarodowym. Juror i recenzent fotografii w krajowych oraz międzynarodowych konkursach i przeglądach portfolio reviews.
Aktualności
 • 24-04-2018

  Malarstwo abstrakcyjne

   O tym, jak szerokie spektrum działalności wizualnej obejmuje pojęcie abstrakcji świadczy fakt, że nierzadko sztuka reprezentująca rozległy obszar malarstwa nieprzedstawiającego, skrajnie się od siebie różni. Zjawisko to z łatwością prześledzić można na przykładzie twórczości artystów abstrakcyjnych, reprezentowanych przez galerię Limited Edition – Jadwigi Maj, Aleksandry De Sa' oraz Paula Bika.

  Zobacz więcej
 • 28-03-2018

  Limited Edition przedstawia: Dżochu

  Dżochu - liryczna narracyjność

  Wiktor Dżochowski a właściwie Josepczuk w środowisku przemyskim zwany Dżochem, pochodzi z Delatyna, miejscowości położonej w malowniczej okolicy, wśród gór karpackich w dolinie Prutu. Urodził się w 1944 roku, czasie znaczącym dla dalszych losów naszego kraju, jak również całej rodziny artysty. W pamiętnym roku, obszar Delatyna wcielony został do Ukraińskiej SRR, co skutkowało przymusowym wysiedleniem wielu mieszkańców tego terenu. Jak znaczna część przesiedleńców z Kresów Wschodnich, Josepczukowie znaleźli przystanek w przygranicznym Przemyślu, mieście położonym na pogórzu przemysko-dynowskim, zapewne w części przypominający im, w dramatycznych okolicznościach opuszczony pełen uroku Delatyn.

  Zobacz więcej
 • 28-03-2018

  Wystawy wirtualne

  Wystawy wirtualne – nowy pomysł na promocję sztuki

  Chociaż tradycyjne wystawy stacjonarne wciąż są dominującą formą zapoznawania się ze sztuką i – szerzej – z kulturą, wzrost oddziaływania internetu i nowych mediów sprawił, że wszyscy uczestnicy rynku sztuki otrzymali zupełnie inne, świeże możliwości. Przykładem wystawy wirtualne, z których każdy może skorzystać na własny sposób.

  Zobacz więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Limited Edition - Galerie D’Art @ 2016.