0 prod. 0,00 PLN

Pomysłodawcy i założyciele Limited Edition - Galerii Sztuki Dostępnej

Galeria Sztuki Limited Edition to internetowa galeria sztuki współczesnej skupiająca czołowych przedstawicieli polskiej i międzynarodowej sceny artystycznej. W ofercie galerii znalazły się prace mistrzów malarstwa, Pabla Picassa, Paula Klee, Salvadora Dalego, Marca Chagalla, Joana Miró; rodzimych klasyków, Józefa Wilkonia, Janusza Stannego Beatę Czapską; oraz młodych artystów o ugruntowanej pozycji w Polsce i na całym świecie m.in. Marcina Ryczka, Szymona Brodziaka, Paula Bika.

Misją galerii jest promocja starannie wyselekcjonowanych prac – malarstwa, grafiki i fotografii kolekcjonerskiej ­ w zgodzie z najnowszymi trendami rynku sztuki oraz nowoczesnymi technologiami. Jako jedna z pierwszych w Polsce podjęła się organizacji wystaw całkowicie wirtualnych – łączących profesjonalne zaplecze merytoryczne z powszechną dostępnością.

 

Iwona Staroszczych

Iwona Staroszczyk - pomysłodawczyni i właścicielka Galerii Limited Edition

Ukończyła Wydział Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od wielu lat współpracuje z dużymi korporacjami międzynarodowymi. Doświadczenie, które zdobyła dzięki współpracy ze wspaniałymi menedżerami, postanowiła wykorzystać we własnym projekcie, tworząc galerię udostępniającą dzieła największych artystów sztuki współczesnej jak też tych świetnie rokujących szerokiemu gronu odbiorców.

Stypendystka Hult International Business School w kategorii "Women in Business". Studiuje kierunek Executive MBA w Londynie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności