0 prod. 0,00 PLN

Scena Filmowa z Jimmy'm Durante

Milton H. Greene

Scena Filmowa z Jimmy'm Durante Pokaż zdjęcie

Inne dzieła tego autora Milton H. Greene:

Scena Filmowa z Jimmy'm Durante

Milton H. Greene

3 700,00 PLN
 • Technika: fotografia czarno-biała
 • Rok: odbitka wykonana za życia fotografa
 • Papier: papier barytowy / Life Time Print
 • Wymiary: 25,5 x 20,5 cm

Dodatkowe informacje: Certyfikat autentyczności Desa Unicum / Certyfikat autentyczności Limited Edition / Kondycja dzieła: dobra / Praca oprawiona /

Ciekawostka

Wyżej opisana odbitka pochodzi ze zbiorów Archiwum Miltona Green'a, które znalazło się w posiadaniu FOZZ w likwidacji. Została ona nabyta na sławnej aukcji fotografii w Desie Unicum w roku 2012. Fotografie z tej kolekcji zostały wyprzedane i są obecnie trudno osiągalne na rynku.
Nasze propozycje dla Ciebie
 • Gala

  Rafał Michał Szaton
  2 200,00 PLN
 • Divergence Head-Hands

  Paul Klee
  350,00 PLN
 • Konie VII / Wilkoniada

  Józef Wilkoń
  Zapytaj o cenę
 • Układy scalone XXI

  Józef Wilkoń
  2 500,00 PLN
Aktualności
 • 24-04-2018

  Malarstwo abstrakcyjne

   O tym, jak szerokie spektrum działalności wizualnej obejmuje pojęcie abstrakcji świadczy fakt, że nierzadko sztuka reprezentująca rozległy obszar malarstwa nieprzedstawiającego, skrajnie się od siebie różni. Zjawisko to z łatwością prześledzić można na przykładzie twórczości artystów abstrakcyjnych, reprezentowanych przez galerię Limited Edition – Jadwigi Maj, Aleksandry De Sa' oraz Paula Bika.

  Zobacz więcej
 • 28-03-2018

  Limited Edition przedstawia: Dżochu

  Dżochu - liryczna narracyjność

  Wiktor Dżochowski a właściwie Josepczuk w środowisku przemyskim zwany Dżochem, pochodzi z Delatyna, miejscowości położonej w malowniczej okolicy, wśród gór karpackich w dolinie Prutu. Urodził się w 1944 roku, czasie znaczącym dla dalszych losów naszego kraju, jak również całej rodziny artysty. W pamiętnym roku, obszar Delatyna wcielony został do Ukraińskiej SRR, co skutkowało przymusowym wysiedleniem wielu mieszkańców tego terenu. Jak znaczna część przesiedleńców z Kresów Wschodnich, Josepczukowie znaleźli przystanek w przygranicznym Przemyślu, mieście położonym na pogórzu przemysko-dynowskim, zapewne w części przypominający im, w dramatycznych okolicznościach opuszczony pełen uroku Delatyn.

  Zobacz więcej
 • 28-03-2018

  Wystawy wirtualne

  Wystawy wirtualne – nowy pomysł na promocję sztuki

  Chociaż tradycyjne wystawy stacjonarne wciąż są dominującą formą zapoznawania się ze sztuką i – szerzej – z kulturą, wzrost oddziaływania internetu i nowych mediów sprawił, że wszyscy uczestnicy rynku sztuki otrzymali zupełnie inne, świeże możliwości. Przykładem wystawy wirtualne, z których każdy może skorzystać na własny sposób.

  Zobacz więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Limited Edition - Galerie D’Art @ 2016.