0 prod. 0,00 PLN

Abstrakt czerwono-czarny

Rafał Michał Szaton

Abstrakt czerwono-czarny Pokaż zdjęcie

Inne dzieła tego autora Rafał Michał Szaton:

Abstrakt czerwono-czarny

Rafał Michał Szaton

1 800,00 PLN
 • Technika: malarstwo na ceramice
 • Rok: 2011
 • Wymiary: 43cm
 • Sygnatura: Własnoręczna
Znaki: sygnatura artysty

Ciekawostka

„W malarstwie poszukuję prostoty i harmonii oraz piękna duchowego. Oczywiście, mam swoje inspiracje, swoich mistrzów takich jak Leonardo, Rafael, Botticelli, Modigliani, Velazquez, Goya, Picasso, Dalí czy mój maestro Pin Morales. Sztuka tych artystów formowała moją postawę twórczą. Piękno, do którego dążyli, stało się również moim celem i sensem sztuki. Wierzę, że powołanie, jakie odczuwa artysta do tworzenia piękna, powinno być również swoistym obowiązkiem artysty do obrony najwyższych wartości etycznych i estetycznych oraz wnoszenia tych wartości w dzisiejszą rzeczywistość.” Rafał Michał Szaton
Nasze propozycje dla Ciebie
 • Dziewczynki

  Marcin Painta
  4 200,00 PLN
 • Ogród

  Gabriela Cichowska
  Zapytaj o cenę
 • Układy scalone XV

  Józef Wilkoń
  5 000,00 PLN
 • Abstrakcja III

  Rafał Michał Szaton
  880,00 PLN
Aktualności
 • 07-10-2018

  Limited Edition na 16.WTS

  W trakcie 16. Warszawskich Targów Sztuki Galeria Limited Edition zaprezentowała prace Artystów:

  Paul Bik, Beata Czapska, Tadeusz Dominik, Wiktor Dżochowski, Stefan Gierowski, Darek Pala, Marcin Ryczek, Mariusz Wideryński, Józef Wilkoń. 

  Część naszej oferty można zobaczyć TUTAJ

  Zobacz więcej
 • 24-04-2018

  Malarstwo abstrakcyjne

   O tym, jak szerokie spektrum działalności wizualnej obejmuje pojęcie abstrakcji świadczy fakt, że nierzadko sztuka reprezentująca rozległy obszar malarstwa nieprzedstawiającego, skrajnie się od siebie różni. Zjawisko to z łatwością prześledzić można na przykładzie twórczości artystów abstrakcyjnych, reprezentowanych przez galerię Limited Edition – Jadwigi Maj, Aleksandry De Sa' oraz Paula Bika.

  Zobacz więcej
 • 28-03-2018

  Limited Edition przedstawia: Dżochu

  Dżochu - liryczna narracyjność

  Wiktor Dżochowski a właściwie Josepczuk w środowisku przemyskim zwany Dżochem, pochodzi z Delatyna, miejscowości położonej w malowniczej okolicy, wśród gór karpackich w dolinie Prutu. Urodził się w 1944 roku, czasie znaczącym dla dalszych losów naszego kraju, jak również całej rodziny artysty. W pamiętnym roku, obszar Delatyna wcielony został do Ukraińskiej SRR, co skutkowało przymusowym wysiedleniem wielu mieszkańców tego terenu. Jak znaczna część przesiedleńców z Kresów Wschodnich, Josepczukowie znaleźli przystanek w przygranicznym Przemyślu, mieście położonym na pogórzu przemysko-dynowskim, zapewne w części przypominający im, w dramatycznych okolicznościach opuszczony pełen uroku Delatyn.

  Zobacz więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Limited Edition Art Gallery @ 2021