0 prod. 0,00 PLN

Bez Tytułu

Józef Gazda

Bez Tytułu Pokaż zdjęcie

Inne dzieła tego autora Józef Gazda:

Bez Tytułu

Józef Gazda

4 000,00 PLN
 • Technika: olej / płótno
 • Wymiary: 72,5x65cm
 • Sygnatura: własnoręczna
praca oprawiona/ sygnatura autorska

Ciekawostka

Prace Józefa Gazdy, obok kolekcji prywatnych, znajdują się w zbiorach licznych instytucji, takich jak: Muzeum Okręgowe w Rzeszowie, Biuro Wystaw Artystycznych w Rzeszowie, Biuro Wystaw Artystycznych w Łodzi, Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie, Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Przemyślu, Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych w Rzeszowie.
Prezentowana roztopiona we mgle martwa natura Józefa Gazdy uzasadnia porównywanie sposobu malowania Artysty przez kuratorów sztuki do znakomitej Olgi Boznańskiej.
Nasze propozycje dla Ciebie
 • Green / White

  Aleksandra De Sa'
  599,00 PLN
 • Red / Green

  Aleksandra De Sa'
  599,00 PLN
 • Złotook

  Jadwiga Maj
  700,00 PLN
 • Akwarium

  Józef Wilkoń
  5 000,00 PLN
Aktualności
 • 07-10-2018

  Limited Edition na 16.WTS

  W trakcie 16. Warszawskich Targów Sztuki Galeria Limited Edition zaprezentowała prace Artystów:

  Paul Bik, Beata Czapska, Tadeusz Dominik, Wiktor Dżochowski, Stefan Gierowski, Darek Pala, Marcin Ryczek, Mariusz Wideryński, Józef Wilkoń. 

  Część naszej oferty można zobaczyć TUTAJ

  Zobacz więcej
 • 24-04-2018

  Malarstwo abstrakcyjne

   O tym, jak szerokie spektrum działalności wizualnej obejmuje pojęcie abstrakcji świadczy fakt, że nierzadko sztuka reprezentująca rozległy obszar malarstwa nieprzedstawiającego, skrajnie się od siebie różni. Zjawisko to z łatwością prześledzić można na przykładzie twórczości artystów abstrakcyjnych, reprezentowanych przez galerię Limited Edition – Jadwigi Maj, Aleksandry De Sa' oraz Paula Bika.

  Zobacz więcej
 • 28-03-2018

  Limited Edition przedstawia: Dżochu

  Dżochu - liryczna narracyjność

  Wiktor Dżochowski a właściwie Josepczuk w środowisku przemyskim zwany Dżochem, pochodzi z Delatyna, miejscowości położonej w malowniczej okolicy, wśród gór karpackich w dolinie Prutu. Urodził się w 1944 roku, czasie znaczącym dla dalszych losów naszego kraju, jak również całej rodziny artysty. W pamiętnym roku, obszar Delatyna wcielony został do Ukraińskiej SRR, co skutkowało przymusowym wysiedleniem wielu mieszkańców tego terenu. Jak znaczna część przesiedleńców z Kresów Wschodnich, Josepczukowie znaleźli przystanek w przygranicznym Przemyślu, mieście położonym na pogórzu przemysko-dynowskim, zapewne w części przypominający im, w dramatycznych okolicznościach opuszczony pełen uroku Delatyn.

  Zobacz więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Limited Edition - Galerie D’Art @ 2016.