0 prod. 0,00 PLN

Błękitna Rapsodia

Józef Wilkoń

Błękitna Rapsodia Pokaż zdjęcie

Inne dzieła tego autora Józef Wilkoń:

Błękitna Rapsodia

Józef Wilkoń

5 000,00 PLN
 • Cykl: Elektroniczne Impresje
 • Technika: grafika cyfrowa na płótnie z werniksem matowym
 • Edycja: kolekcjonerska 10szt.
 • Rok: 2016
 • Wymiary: 100x75cm
 • Sygnatura: Własnoręczna
znaki: sygnatura, numer, pieczęć Limited Edition, certyfikat Limited Edition
edycja w rozmiarze 60x45 cm dostępna w cenie 1900 PLN.

Ciekawostka

Mistrz zainteresował się grafiką cyfrową w 2013 roku, kiedy to namalował palcem na iPadzie ilustracje do książeczki "Zbuntowany Elektron". To dało początek przepięknej serii iPadowych prac malarskich, które zostały wydane przez Galerię Limited Edition w kolekcjonerskiej edycji limitowanej 20 sztuk każda (10 sztuk w wymiarze 100x75cm i 10 sztuk w wymiarze 60x45 cm) na płótnie, w technologii gwarantującej jakość i trwałość, z ręczną sygnaturą Artysty).
Nasze propozycje dla Ciebie
Aktualności
 • 07-10-2018

  Limited Edition na 16.WTS

  W trakcie 16. Warszawskich Targów Sztuki Galeria Limited Edition zaprezentowała prace Artystów:

  Paul Bik, Beata Czapska, Tadeusz Dominik, Wiktor Dżochowski, Stefan Gierowski, Darek Pala, Marcin Ryczek, Mariusz Wideryński, Józef Wilkoń. 

  Część naszej oferty można zobaczyć TUTAJ

  Zobacz więcej
 • 24-04-2018

  Malarstwo abstrakcyjne

   O tym, jak szerokie spektrum działalności wizualnej obejmuje pojęcie abstrakcji świadczy fakt, że nierzadko sztuka reprezentująca rozległy obszar malarstwa nieprzedstawiającego, skrajnie się od siebie różni. Zjawisko to z łatwością prześledzić można na przykładzie twórczości artystów abstrakcyjnych, reprezentowanych przez galerię Limited Edition – Jadwigi Maj, Aleksandry De Sa' oraz Paula Bika.

  Zobacz więcej
 • 28-03-2018

  Limited Edition przedstawia: Dżochu

  Dżochu - liryczna narracyjność

  Wiktor Dżochowski a właściwie Josepczuk w środowisku przemyskim zwany Dżochem, pochodzi z Delatyna, miejscowości położonej w malowniczej okolicy, wśród gór karpackich w dolinie Prutu. Urodził się w 1944 roku, czasie znaczącym dla dalszych losów naszego kraju, jak również całej rodziny artysty. W pamiętnym roku, obszar Delatyna wcielony został do Ukraińskiej SRR, co skutkowało przymusowym wysiedleniem wielu mieszkańców tego terenu. Jak znaczna część przesiedleńców z Kresów Wschodnich, Josepczukowie znaleźli przystanek w przygranicznym Przemyślu, mieście położonym na pogórzu przemysko-dynowskim, zapewne w części przypominający im, w dramatycznych okolicznościach opuszczony pełen uroku Delatyn.

  Zobacz więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Limited Edition Art Gallery @ 2021