Konkurs charytatywny

 

 

KONKURS CHARYTATYWNY

 „Podaruj więcej sztuki”

Galeria Sztuki Dostępnej Limited Edition

 

 

UWAGA KONKURS!
Kochani, ruszamy z wyjątkowym konkursem połączonym z akcją charytatywną!!!

Do wygrania „Trójka”, Józefa Wilkonia - wspaniała grafika z ostatniej serii prac artysty prezentowanych jako „Elektroniczne Impresje Wilkonia”, a także 5 książek „Zbuntowany Elektron” z ilustracjami i autografem artysty. Równolegle możliwość wzięcia udziału we wspaniałej akcji charytatywnej wspierającej leczenie Victorii Komady. Więcej na ten temat: www.victoria-komada.com/

 

O CO CHODZI?
Wystarczy, że kupicie jedną, wybraną przez siebie, dowolną pracę dostępną w naszej Galerii online http://limitededition.pl/ oraz krótko uzasadnicie, dlaczego to właśnie do Was ma trafić „Trójka” Józefa Wilkonia, wysyłając nam je w postaci tekstu na adres: biuro@limitededition.pl.

10% Waszego zakupu przeznaczone zostanie na zabieg i leczenie malutkiej Viktorii, która urodziła się z wrodzonym brakiem kości piszczelowych i dla której jedyną szansą na samodzielne poruszanie się i normalne życie jest skomplikowana operacja w Stanach Zjednoczonych.

 

CO ROBICIE?
-
Poprzez stronę Galerii Limited Edition (www.limitededition.pl), kupujecie wybraną przez siebie, dowolną pracę o dowolnej wartości.

- 10% dochodu z tej sprzedaży trafia w ręce Fundacji Kochaj Życie, a następnie na leczenie i rehabilitację chorej Victorii.

- Krótko, pisemnie uzasadniacie (nie szczędząc weny twórczej:) w dowolnej formie, dlaczego grafika pt. „Trójka” Józefa Wilkonia ma trafić właśnie do Was. Gotowy tekst (maksymalnie 800znaków liczonych ze spacjami) wysyłacie na adres mailowy Galerii: biuro@limitededition.pl

- Z przesłanych do nas uzasadnień wybieramy 6 najlepszych. Z 6 najlepszych, jury (skład jury do wglądu w regulaminie) wybierze jedną, najciekawszą pracę, na którą będzie czekać wyjątkowa nagroda. Pozostałe osoby nagrodzone zostaną książkami „Zbuntowany Elektron” wraz z podpisem artysty.

Czas trwania konkursu: 16.01 - 17.02

Rozstrzygniecie konkursu:  20.02

 

Pełny Regulamin Konkursu oraz zasady uczestnictwa znajdziecie na stronie: http://limitededition.pl/regulamin-podaruj-wiecej-sztuki

POWODZENIA!@ :)