Jadwiga Maj "Choinka"„Oferta w procesie” to trwająca od grudnia 2013 do końca stycznia 2014 kolejna inicjatywa Galerii Limited Edition, która w niekonwencjonalny sposób włącza widza w proces obcowania ze sztuką na różnych poziomach i płaszczyznach.

 

W pierwszej odsłonie przedświątecznej „Oferty w procesie” to przede wszystkim wystawa zbiorowa artystów współpracujących z galerią, którzy przygotowali również propozycję do wydarzenia „Sztuka Pod Choinkę”, dającą możliwość zakupu oryginalnego dzieła w przystępnej cenie. Kolejnym elementem wystawy, na który pragniemy zwrócić uwagę, jest Dzień Warsztatów umożliwiający każdemu podjęcia prób tworzenia sztuki. W trakcie ich  trwania odbędą się zajęcia dla najmłodszych i tych dojrzalszych aktualnych i przyszłych Przyjaciół Galerii.

 

Dostępność to dla nas istota Galerii, dlatego każdy chętny może uczestniczyć w naszej „Ofercie w procesie”. Zapraszamy do Galerii Sztuki Limited Edition przy Rozbrat 44A w Warszawie i na stronę galerii internetowej www.limitededition.pl

 

Jadwiga Maj "Choinka"

 

PROGRAM:

 

3 GRUDNIA GODZ. 19.00 – OTWARCIE WYSTAWY „OFERTA W PROCESIE” Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAKUPU ORYGINALNEGO PREZENTU ŚWIĄTECZNEGO (UL. ROZBRAT 44A, WARSZAWA, II PIĘTRO, SALA WYSTAWOWA).

 

14 GRUDNIA – DZIEŃ WARSZTATÓW LIMITED EDITION (UL. ROZBRAT 44A, WARSZAWA, II PIĘTRO, SALA WYSTAWOWA)

- GODZ. 12.00 – 14.00 NA WARSZTATY TWORZENIA AUTORSKICH OZDÓB CHOINKOWYCH POD OKIEM DARKA PALI DLA NAJMŁODSZYCH

- GODZ. 16.00 – 19.00 WARSZTATY WYKONANIA NASTROJOWEJ FOTOGRAFII PROWADZONE PRZEZ MARIUSZA WIDERYŃSKIEGO

 

Udział w Dniu Warsztatów Limited Edition jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem telefonu: 502-381-176.