0 prod. 0,00 PLN

Unknown II

Marcin Ryczek

Unknown II Pokaż zdjęcie

Inne dzieła tego autora Marcin Ryczek:

Unknown II

Marcin Ryczek

Zapytaj o cenę wysyłając zapytanie na adres email: biuro@limitededition.pl
 • Technika: Fotografia
 • Edycja: 7/15
 • Rok: 2014
 • Papier: Wydruki wyk. w technologii Digigraphie®
 • Wymiary: 35X50cm, 45,5X66cm
 • Sygnatura: Własnoręczna
Certyfikat autentyczności Digigraphie®, Fine Art, Limited Edition.

Ciekawostka

Kolorowa interpretacja sugestywnego kadru "Unknown", prezentowanego wcześniej. Fotograf ponownie zderza swoją wizję sylwetki ludzkiej okrytej mgłą. Wrażenie przestrzeni i słabości ludzkiego ciała w żaden sposób nie przesłania tu urokliwego oblicza mlecznej poświaty. Prozaiczna okoliczność spaceru z psem tylko podkreśla ogrom świata, który tak jak dla fotografii, pozostaje dla nas tajemnicą.
Aktualności
 • 28-03-2018

  Limited Edition przedstawia: Wiktor Dżochowski

  Dżochu - liryczna narracyjność

  Wiktor Dżochowski a właściwie Josepczuk w środowisku przemyskim zwany Dżochem, pochodzi z Delatyna, miejscowości położonej w malowniczej okolicy, wśród gór karpackich w dolinie Prutu. Urodził się w 1944 roku, czasie znaczącym dla dalszych losów naszego kraju, jak również całej rodziny artysty. W pamiętnym roku, obszar Delatyna wcielony został do Ukraińskiej SRR, co skutkowało przymusowym wysiedleniem wielu mieszkańców tego terenu. Jak znaczna część przesiedleńców z Kresów Wschodnich, Josepczukowie znaleźli przystanek w przygranicznym Przemyślu, mieście położonym na pogórzu przemysko-dynowskim, zapewne w części przypominający im, w dramatycznych okolicznościach opuszczony pełen uroku Delatyn.

  Zobacz więcej
 • 28-03-2018

  Wystawy wirtualne

  Wystawy wirtualne – nowy pomysł na promocję sztuki

  Chociaż tradycyjne wystawy stacjonarne wciąż są dominującą formą zapoznawania się ze sztuką i – szerzej – z kulturą, wzrost oddziaływania internetu i nowych mediów sprawił, że wszyscy uczestnicy rynku sztuki otrzymali zupełnie inne, świeże możliwości. Przykładem wystawy wirtualne, z których każdy może skorzystać na własny sposób.

  Zobacz więcej
 • 06-10-2017

  Limited Edition na 15. WTS

  Zapraszamy serdecznie na stoisko nr 31. Galerii Limited Edition w trakcie Warszawskich Targów Sztuki, które odbędą się w dniach 13-15.10.2017 w Arjadach Kubickiego na Zamku Królewskich w Warszawie.

  Zobacz więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Limited Edition - Galerie D’Art @ 2016.