0 prod. 0,00 PLN

Space

Marcin Ryczek

Space Pokaż zdjęcie

Inne dzieła tego autora Marcin Ryczek:

Space

Marcin Ryczek

Zapytaj o cenę wysyłając zapytanie na adres email: biuro@limitededition.pl
 • Technika: Fotografia
 • Edycja: 15
 • Rok: 2015
 • Papier: Wydruki wyk. w technologii Digigraphie®
 • Wymiary: 40x80cm
 • Sygnatura: Własnoręczna
Certyfikat autentyczności Digigraphie®, Fine Art, Limited Edition.

Ciekawostka

Intymny akt rozmowy pomiędzy dwiema postaciami jest w przypadku tej fotografii zarejestrowany jako skromny, ledwo zauważalny fragment surowej, bezkresnej przestrzeni. Dla Ryczka relacja dwóch osób, ich prawie niedostrzegalna gestykulacja oraz układ zwracających się ku sobie ciał, stanowi jednak istotę tej scenki rodzajowej. Dwie siedzące figury o nieregularnym obrysie dynamizują dodatkowo monochromatyczną, jednostajną i zrównoważoną pod względem kompozycyjnego detalu fotografię.
Aktualności
 • 28-03-2018

  Limited Edition przedstawia: Dżochu

  Dżochu - liryczna narracyjność

  Wiktor Dżochowski a właściwie Josepczuk w środowisku przemyskim zwany Dżochem, pochodzi z Delatyna, miejscowości położonej w malowniczej okolicy, wśród gór karpackich w dolinie Prutu. Urodził się w 1944 roku, czasie znaczącym dla dalszych losów naszego kraju, jak również całej rodziny artysty. W pamiętnym roku, obszar Delatyna wcielony został do Ukraińskiej SRR, co skutkowało przymusowym wysiedleniem wielu mieszkańców tego terenu. Jak znaczna część przesiedleńców z Kresów Wschodnich, Josepczukowie znaleźli przystanek w przygranicznym Przemyślu, mieście położonym na pogórzu przemysko-dynowskim, zapewne w części przypominający im, w dramatycznych okolicznościach opuszczony pełen uroku Delatyn.

  Zobacz więcej
 • 28-03-2018

  Wystawy wirtualne

  Wystawy wirtualne – nowy pomysł na promocję sztuki

  Chociaż tradycyjne wystawy stacjonarne wciąż są dominującą formą zapoznawania się ze sztuką i – szerzej – z kulturą, wzrost oddziaływania internetu i nowych mediów sprawił, że wszyscy uczestnicy rynku sztuki otrzymali zupełnie inne, świeże możliwości. Przykładem wystawy wirtualne, z których każdy może skorzystać na własny sposób.

  Zobacz więcej
 • 06-10-2017

  Limited Edition na 15. WTS

  Zapraszamy serdecznie na stoisko nr 31. Galerii Limited Edition w trakcie Warszawskich Targów Sztuki, które odbędą się w dniach 13-15.10.2017 w Arjadach Kubickiego na Zamku Królewskich w Warszawie.

  Zobacz więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Limited Edition - Galerie D’Art @ 2016.