0 prod. 0,00 PLN

Rozpacz

Janusz Szpyt

Rozpacz Pokaż zdjęcie

Inne dzieła tego autora Janusz Szpyt:

Rozpacz

Janusz Szpyt

5 300,00 PLN
 • Technika: olej na desce
 • Rok: 2008
 • Wymiary: 20x50cm
 • Sygnatura: Własnoręczna

Dodatkowe informacje: Certyfikat Autentyczności Limited Edition / Oprawa drewniana

Ciekawostka

Prace Janusza Szpyta były prezentowane na wielu wystawach indywidualnych w kraju i za granicą wzbudzając uznanie krytyki i odbiorców, między innymi w Bwa we Wrocławiu, Arsenale w Warszawie, Poznaniu, Przemyślu, Rzeszowie, Białymstoku, Bielsku-Białej, Starej Kordegardzie w Warszawie, Katowicach, Galerii Katarzyny Napiórkowskiej, w Kolonii, we Frankfurcie, w Moskwie, Belgii, na Węgrzech, Luksemburgu, w Berlinie, Tokio, we Lwowie, Madrycie I Paryżu.
Aktualności
 • 06-10-2017

  Limited Edition na 15. WTS

  Zapraszamy serdecznie na stoisko nr 31. Galerii Limited Edition w trakcie Warszawskich Targów Sztuki, które odbędą się w dniach 13-15.10.2017 w Arjadach Kubickiego na Zamku Królewskich w Warszawie.

  Zobacz więcej
 • 10-02-2017

  Limited Edition przedstawia: Paul Bik

  "Malarstwo Bika jest jak milczenie, które zostaje nagle dobrze zrozumiane."

  Zobacz więcej
 • 01-02-2017

  Rafał Michał Szaton: sylwestka Artysty

  Patrząc na działalność artystyczną Szatona wyraźnie widać inspiracje pracami znanych hiszpańskich malarzy Pabla Picassa czy Joana Miro. W swojej twórczości twórca nie odżegnuje się bynajmniej od estetyki wschodnioeuropejskiej, w której wyrastał. Istotnym rodzajem zainteresowań twórczych Szatona jest malarstwo portretowe. Tu można zauważyć echa twórczości jednego z najważniejszych polskich portrecistów Stanisława Ignacego Witkiewicza (Witkacego).  

  Abstrakt

  Zobacz więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Limited Edition - Galerie D’Art @ 2016.