0 prod. 0,00 PLN
Rozpacz Pokaż zdjęcie

Inne dzieła tego autora Janusz Szpyt:

Rozpacz

Janusz Szpyt

Rozpacz Pokaż zdjęcie
5 300,00 PLN
 • Technika: olej na desce
 • Rok: 2008
 • Wymiary: 20x50cm
 • Sygnatura: Własnoręczna

Dodatkowe informacje: Certyfikat Autentyczności Limited Edition / Oprawa drewniana

Ciekawostka

Prace Janusza Szpyta były prezentowane na wielu wystawach indywidualnych w kraju i za granicą wzbudzając uznanie krytyki i odbiorców, między innymi w Bwa we Wrocławiu, Arsenale w Warszawie, Poznaniu, Przemyślu, Rzeszowie, Białymstoku, Bielsku-Białej, Starej Kordegardzie w Warszawie, Katowicach, Galerii Katarzyny Napiórkowskiej, w Kolonii, we Frankfurcie, w Moskwie, Belgii, na Węgrzech, Luksemburgu, w Berlinie, Tokio, we Lwowie, Madrycie I Paryżu.
Aktualności
 • 18-03-2017

  LE przedstawia: Bartłomiej Kownacki

  Doskonały warsztat malarski, świetny rysunek, wyczucie koloru i światła , to nie jedyne cechy jego malarstwa. Umiejętności warsztatowe, czerpane z rozmaitych źródeł, wydają się być dla artysty jedynie środkiem do celu. Kownacki w swoją twórczością chce wzbudzić w widzu silne emocje, pobudzić oglądającego do myślenia krytycznego. Jego prace są swego rodzaju ironiczną narracją komentującą otaczający artystę świat. Swoista prowokacja na temat współczesności, obecna jest przynajmniej potencjalnie we wszystkich obrazach malarza.

  Zobacz więcej
 • 10-02-2017

  Limited Edition przedstawia: Paul Bik

  "Malarstwo Bika jest jak milczenie, które zostaje nagle dobrze zrozumiane."

  Zobacz więcej
 • 01-02-2017

  Rafał Michał Szaton: sylwestka Artysty

  Patrząc na działalność artystyczną Szatona wyraźnie widać inspiracje pracami znanych hiszpańskich malarzy Pabla Picassa czy Joana Miro. W swojej twórczości twórca nie odżegnuje się bynajmniej od estetyki wschodnioeuropejskiej, w której wyrastał. Istotnym rodzajem zainteresowań twórczych Szatona jest malarstwo portretowe. Tu można zauważyć echa twórczości jednego z najważniejszych polskich portrecistów Stanisława Ignacego Witkiewicza (Witkacego).  

  Abstrakt

  Zobacz więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Limited Edition - Galerie D’Art @ 2016.