0 prod. 0,00 PLN

Rozpacz

Janusz Szpyt

Rozpacz Pokaż zdjęcie

Inne dzieła tego autora Janusz Szpyt:

Rozpacz

Janusz Szpyt

5 300,00 PLN
 • Technika: olej na desce
 • Rok: 2008
 • Wymiary: 20x50cm
 • Sygnatura: Własnoręczna

Dodatkowe informacje: Certyfikat Autentyczności Limited Edition / Oprawa drewniana

Ciekawostka

Prace Janusza Szpyta były prezentowane na wielu wystawach indywidualnych w kraju i za granicą wzbudzając uznanie krytyki i odbiorców, między innymi w Bwa we Wrocławiu, Arsenale w Warszawie, Poznaniu, Przemyślu, Rzeszowie, Białymstoku, Bielsku-Białej, Starej Kordegardzie w Warszawie, Katowicach, Galerii Katarzyny Napiórkowskiej, w Kolonii, we Frankfurcie, w Moskwie, Belgii, na Węgrzech, Luksemburgu, w Berlinie, Tokio, we Lwowie, Madrycie I Paryżu.
Aktualności
 • 06-10-2017

  Limited Edition na 15. WTS

  Zapraszamy serdecznie na stoisko nr 31. Galerii Limited Edition w trakcie Warszawskich Targów Sztuki, które odbędą się w dniach 13-15.10.2017 w Arjadach Kubickiego na Zamku Królewskich w Warszawie.

  Zobacz więcej
 • 18-03-2017

  LE przedstawia: Bartłomiej Kownacki

  Doskonały warsztat malarski, świetny rysunek, wyczucie koloru i światła , to nie jedyne cechy jego malarstwa. Umiejętności warsztatowe, czerpane z rozmaitych źródeł, wydają się być dla artysty jedynie środkiem do celu. Kownacki w swoją twórczością chce wzbudzić w widzu silne emocje, pobudzić oglądającego do myślenia krytycznego. Jego prace są swego rodzaju ironiczną narracją komentującą otaczający artystę świat. Swoista prowokacja na temat współczesności, obecna jest przynajmniej potencjalnie we wszystkich obrazach malarza.

  Zobacz więcej
 • 10-02-2017

  Limited Edition przedstawia: Paul Bik

  "Malarstwo Bika jest jak milczenie, które zostaje nagle dobrze zrozumiane."

  Zobacz więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Limited Edition - Galerie D’Art @ 2016.