0 prod. 0,00 PLN

Abstrakt czerwono-czarny

Rafał Michał Szaton

Abstrakt czerwono-czarny Pokaż zdjęcie

Inne dzieła tego autora Rafał Michał Szaton:

Abstrakt czerwono-czarny

Rafał Michał Szaton

1 800,00 PLN
 • Technika: malarstwo na ceramice
 • Rok: 2011
 • Wymiary: 43cm
 • Sygnatura: Własnoręczna
Znaki: sygnatura artysty

Ciekawostka

„W malarstwie poszukuję prostoty i harmonii oraz piękna duchowego. Oczywiście, mam swoje inspiracje, swoich mistrzów takich jak Leonardo, Rafael, Botticelli, Modigliani, Velazquez, Goya, Picasso, Dalí czy mój maestro Pin Morales. Sztuka tych artystów formowała moją postawę twórczą. Piękno, do którego dążyli, stało się również moim celem i sensem sztuki. Wierzę, że powołanie, jakie odczuwa artysta do tworzenia piękna, powinno być również swoistym obowiązkiem artysty do obrony najwyższych wartości etycznych i estetycznych oraz wnoszenia tych wartości w dzisiejszą rzeczywistość.” Rafał Michał Szaton
Aktualności
 • 06-10-2017

  Limited Edition na 15. WTS

  Zapraszamy serdecznie na stoisko nr 31. Galerii Limited Edition w trakcie Warszawskich Targów Sztuki, które odbędą się w dniach 13-15.10.2017 w Arjadach Kubickiego na Zamku Królewskich w Warszawie.

  Zobacz więcej
 • 18-03-2017

  LE przedstawia: Bartłomiej Kownacki

  Doskonały warsztat malarski, świetny rysunek, wyczucie koloru i światła , to nie jedyne cechy jego malarstwa. Umiejętności warsztatowe, czerpane z rozmaitych źródeł, wydają się być dla artysty jedynie środkiem do celu. Kownacki w swoją twórczością chce wzbudzić w widzu silne emocje, pobudzić oglądającego do myślenia krytycznego. Jego prace są swego rodzaju ironiczną narracją komentującą otaczający artystę świat. Swoista prowokacja na temat współczesności, obecna jest przynajmniej potencjalnie we wszystkich obrazach malarza.

  Zobacz więcej
 • 10-02-2017

  Limited Edition przedstawia: Paul Bik

  "Malarstwo Bika jest jak milczenie, które zostaje nagle dobrze zrozumiane."

  Zobacz więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Limited Edition - Galerie D’Art @ 2016.