0 prod. 0,00 PLN

Composition 30

Paul Bik

Composition 30 Pokaż zdjęcie

Inne dzieła tego autora Paul Bik:

Composition 30

Paul Bik

9 600,00 PLN
 • Technika: relief / technika własna
 • Rok: 2017
 • Wymiary: 98 x 98 cm
 • Sygnatura: własnoręczna
/ Praca dostępna wyłącznie w naszej galerii /

Ciekawostka

Twórcze założenia Paula Bika zdają się sytuować gdzieś pomiędzy poszukiwaniami Bena Nicholsona i Henryka Stażewskiego. Z jednej strony bowiem, za pośrednictwem harmonijnych, geometrycznych układów młody twórca analizuje współoddziaływanie kształtów umieszczonych względem siebie w różnych konfiguracjach. Z drugiej natomiast, stara się on przemycić w obręb płaszczyzny obrazu trójwymiarowość architektury. W tym kontekście Paula Bika nazwać można zarówno kontynuatorem poszukiwań słynnych abstrakcjonistów w obrębie malarstwa przestrzennego, jak i twórcą podejmującym nowe tropy w zakresie sztuki reliefu.
Aktualności
 • 06-10-2017

  Limited Edition na 15. WTS

  Zapraszamy serdecznie na stoisko nr 31. Galerii Limited Edition w trakcie Warszawskich Targów Sztuki, które odbędą się w dniach 13-15.10.2017 w Arjadach Kubickiego na Zamku Królewskich w Warszawie.

  Zobacz więcej
 • 18-03-2017

  LE przedstawia: Bartłomiej Kownacki

  Doskonały warsztat malarski, świetny rysunek, wyczucie koloru i światła , to nie jedyne cechy jego malarstwa. Umiejętności warsztatowe, czerpane z rozmaitych źródeł, wydają się być dla artysty jedynie środkiem do celu. Kownacki w swoją twórczością chce wzbudzić w widzu silne emocje, pobudzić oglądającego do myślenia krytycznego. Jego prace są swego rodzaju ironiczną narracją komentującą otaczający artystę świat. Swoista prowokacja na temat współczesności, obecna jest przynajmniej potencjalnie we wszystkich obrazach malarza.

  Zobacz więcej
 • 10-02-2017

  Limited Edition przedstawia: Paul Bik

  "Malarstwo Bika jest jak milczenie, które zostaje nagle dobrze zrozumiane."

  Zobacz więcej

Wszelkie prawa zastrzeżone przez Limited Edition - Galerie D’Art @ 2016.