0 prod. 0,00 PLN

Produkty 31 do 40 z 44

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ustaw kierunek malejący

Oferta w procesie - relacja

piątek, 3 stycznia 2014 14:37:39 Europe/Warsaw

Relacja z otwarcia wystawy "Oferta w procesie" galerii sztuki Limited Edition przy Rozbrat 44a w Warszawie

3 grudnia o godzinie 19.00 odbył się wernisaż wystawy "Oferta w procesie" - aktualnej propozycji galerii, którą jest wystawa zbiorowa złożona z prac artystów reprezentujących różne pokolenia, odmienne metody pracy twórczej, wypowiadających się za pomocą rozmaitych mediów. Chcieliśmy pokazać aktualną żywą sztukę powstającą w wielu przypadkach poza Stolicą.

Read More
Posted By Limited Edition

Wystawa "Oferta w Procesie"

wtorek, 19 listopada 2013 22:19:25 Europe/Warsaw

Kurator wystawy Wiesława Wideryńska podjęła trudne wyzwanie zestawiając prace o odmiennych sensach i znaczeniach. Jedno co łączy artystów biorących udział w wystawie, to bezsprzecznie dobre przygotowanie warsztatowe oraz traktowanie uprawiania sztuki jako sposobu na życie. Wśród autorów znajdą się nazwiska o niekwestionowanej pozycji międzynarodowej jak Józef Wilkoń, Marian Schmidt, Rosław Szaybo, Piotr Panasiewicz, Mariusz Wideryński, Darek Pala, Mańka Dowling, Mikołaj Grynberg.

Read More
Posted By Kurator wystawy: Wiesława Wideryńska

Oferta Limited Edition w procesie

wtorek, 19 listopada 2013 22:13:43 Europe/Warsaw

„Oferta w procesie” to trwająca od grudnia 2013 do końca stycznia 2014 kolejna inicjatywa Galerii Limited Edition, która w niekonwencjonalny sposób włącza widza w proces obcowania ze sztuką na różnych poziomach i płaszczyznach.

Read More
Posted By limited limited

Relacja z otwarcia galerii Limited Edition

poniedziałek, 11 listopada 2013 21:27:17 Europe/Warsaw

24 października o godzinie 20.00 odbyło się oficjalne  otwarcie nowej  galerii sztuki Limited Edition przy Rozbrat 44a w Warszawie. Pod wnętrze galerii zostały zaadoptowane pomieszczenia w byłej siedzibie SLD na Powiślu. Galeria posiada w swojej ofercie fotografię kolekcjonerską, grafikę, malarstwo i rysunek.

Read More
Posted By limited limited

Limited Edition na Targach Sztuki

środa, 30 października 2013 12:53:24 Europe/Warsaw

W dniach 5-6.10.2013 Galeria Sztuki Dostępnej Limited Edition uczestniczyła w 2.Targach Sztuki w Krakowie. Zaprezentowaliśmy naszą ofertę od fotografii kolekcjonerskiej Mateusza Torbusa przez prace na papierze Marca Chagalla czy Paula Klee aż do malarstwa na papierze Rafała Michała Szatona czy Darka Pali. Pokazalismy również co oznacza dla nas dostępność, czyli wartość w oparciu o którą Limited Edition zostało stworzone, promując m.in. internetową galerię sztuki współczesnej limitededition.pl...

Read More
Posted By limited limited

Wystawa "Pomosty" na otwarciu Galerii

niedziela, 20 października 2013 23:17:32 Europe/Warsaw

Po raz pierwszy na wystawie towarzyszącej otwarciu galerii sztuki „Limited Edition” na Rozbrat 44a zobaczymy nowe realizacje malarskie Darka Pali. Ważnym uzupełnieniem obrazów na płótnie oraz malarstwa na papierze będzie ekspozycja rysunków , które są swoistego rodzaju notesem prywatnym malarza, w zamyśle nie przeznaczonych do prezentowania na wystawach. „Umiejętność rysunku jest źródłem i istotą samego malarstwa” (...) Wybór pokazany na wystawie jest zaledwie częścią bardzo różnorodnego dorobku artysty, który sam o sobie mówi „Nie wyobrażam sobie życia bez malowania. Ja już nic innego nie potrafię robić. Muszę malować... ”.

Read More
Posted By Tekst: Wiesława Wideryńska

Oficjalne otwarcie Limited Edition !!

wtorek, 15 października 2013 11:58:54 Europe/Warsaw

Otwarcie galerii sztuki współczesnej Limited Edition odbędzie się 24 października o godzinie 20.00 przy Rozbrat 44a                                                                                                                                                                       Program otwarcia: 20.00 – opowieść o filozofii galerii, naszych artystach, inauguracja wystawy i spotkanie z Darkiem Palą - autorem wystawy Pomosty (II piętro, sala wystawowa) 21.00 – pokaz filmowy Katarzyny Kozyry, Summertale, 2008, dzięki uprzejmości Zachęty                                                                                                                                               Rozbrat 44a będzie miejscem, które wzbogaci internetową galerię sztuki Limited Edition o przestrzeń stacjonarną, będące w okresie 24.10 - 24.11.2013 galerią malarstwa ...

Read More
Posted By Limited Edition

Wewnętrzna potrzeba koloru

wtorek, 24 września 2013 20:13:29 Europe/Warsaw

Zdobył uznanie w Polsce i zagranicą. Dla galerii sztuki Limited Edition jest artystą szczególnym, ponieważ 24 października wernisażem jego prac, czyli obrazami na płótnie, malarstwem na papierze oraz rzadkimi rysunkami, rozpocznie oficjalną działalność część wystawowa galerii przy Rozbrat 44a. Specjalnie dla Was postanowiliśmy przeprowadzić z nim wywiad. W zdaniach tych odnajdziecie wiele treści. Tak właśnie myśli człowiek, który jest artystą z krwi, kości, umysłu, serca i duszy... .

Read More
Posted By limited edition

Człowiek w artyście - Rafał Michał Szaton

poniedziałek, 5 sierpnia 2013 10:09:01 Europe/Warsaw

Pochodził z biednej, śląskiej rodziny. Z blokowiska. Kiedyś, kiedy na weekend nie wracałam do domu zaproponował, że mnie ze sobą zabierze. Do swoich. To tam zobaczyłam biedę, ale i miłość. Miłość Rafała do babci. To tam pierwszy raz w życiu jadłam chleb podpiekany na piecu, a potem, gdy się zrobił twardy i czerstwy wcierało się w niego czosnek. To wtedy w drodze powrotnej powiedział, że nie chce tam zostać, że musi uciekać od tej nędzy, bólu,biedy i braku nadziei na lepsze życie. Doskonale rozumiałam. Jego dusza – dusza artysty pragnęła się wzbić i ulecieć ponad to wszystko co widział do tej pory. Dusił się w tym świecie. W tej Polsce.

Read More
Posted By Limited Edition

Miesiąc Fotografii w Wiedniu

wtorek, 11 czerwca 2013 16:57:41 Europe/Warsaw

W listopadzie Wiedeń (i chyba nie tylko) można zobaczyć w obiektywie aparatu. Tak naprawdę w wielu obiektywach, bo fotografie można tutaj oglądać w ponad 180(!) galeriach, zlokalizowanych w różnych częściach miasta...

Read More
Posted By Limited Edition

Produkty 31 do 40 z 44

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Ustaw kierunek malejący